Fabian Cancellara

Froome ostaja prvi, Špilak 17.
SiOL.net
nedelja, 4. avgust 2013 ob 09:50
Tudi po 20. dirki letošnjega svetovnega koledarja Britanec Christopher Froome ostaja na prvem mestu lestvice točkovanja dirk tega koledarja. Slovenec Simon Špilak sedaj na 17. mestu.

Wiggins boljši od Cancellare, skupni zmagovalec Weening
Slovenske novice
sobota, 3. avgust 2013 ob 22:10
Skupni zmagovalec dirke je postal Nizozemec Pieter Weening, ki je v vožnji na čas zasedel šesto mesto, šesti pa je bil tudi pred zadnjo etapo.

Po Poljski: finiš Wigginsu, dirka Weeningu
Delo
sobota, 3. avgust 2013 ob 20:40
Krakov - Zadnjo, sedmo etapo - 37 km dolg kronometer v Krakovu - jubilejne sedemdesete izvedbe kolesarske dirke po Poljski je dobil olimpijski zmagovalec, Britanec Bradley Wiggins, ki je bil za...

Wigginsova prva zmaga po Londonu 2012
RTV Slovenija
sobota, 3. avgust 2013 ob 19:52
Pieter Weening je zmagovalec 70. izvedbe Dirke po Poljski. Za prvo nizozemsko zmagoslavje je zadostovalo njegovo 6. mesto na kronometru, s katerim se je končala ta cenjena enotedenska dirka.

Weening zmagovalec dirke po Poljski, zadnja etapa Wigginsu
SiOL.net
sobota, 3. avgust 2013 ob 19:46
Krakov - Nizozemec Pieter Weening je zmagovalec 70. kolesarske dirke po Poljski (2.WT). V zadnji 7. etapi se je zmage veselil Bradley Wiggins. V cilju tudi Grega Bole in Luka Mezgec.

Kump edini Slovenec na dirki po Danski
SiOL.net
torek, 30. julij 2013 ob 11:51
Silkeborg - V sredo se bo s 1. etapo začela 23. kolesarska dirka po Danski (2.HC). Edini slovenski kolesar, ki bo na dirki nastopil, je Marko Kump. Lansko zmago bo branil Nizozemec Lieuwe...

Froome z naskokom na vrhu, najboljši Slovenec 16.
SiOL.net
nedelja, 28. julij 2013 ob 16:23
Aigle - Po 19. dirki letošnjega svetovnega koledarja Britanec Christopher Froome ostaja na 1. mestu lestvice točkovanja dirk tega koledarja. Slovenec Simon Špilak ostaja na 16. mestu.